Second Menu
Terjedünk!FacebookTwitter
Magyar HajnalÁttörő hírek VideóVideó: a MALÉV gép lelövésére emlékeztek

Videó: a MALÉV gép lelövésére emlékeztek

malevIzrael lőhette le, emlékezni rá hivatalosan tabu. Lenhardt és Kisgergely (MH?) is felszólalt.

A Malév gép – valószínűleg Izrael általi – közel-keleti lelövése ügyében tartott demonstrációt több nemzeti radikális szervezett a külügyminisztérium előtt, a Kárpát Haza Őrei szervezésében.

A szeptember 28-i megmozduláson bár nem voltak sokan, de nem is ez volt a lényeg. Sokak számára ez az 1975-ben történt terrorcselekmény nem is ismert, és a magyar hatóságok is máig titkolni próbálják a tömeggyilkosság körülményeit. Hatvan embert öltek meg a terroristák, minden valószínűség szerint az izraeli légierő. A járat a Földközi-tengeren haladt Izrael és Libanon közelében, ahol másnak nemigen állt rendelkezésére az effajta pusztító erő.

A tüntetés – melyen a Magyar Hajnal képviselője is részt vett – ráirányította a figyelmet egy tragédiára, mely tekintetében a magyar (és persze az izraeli) hatóságok a mai napig adósak maradtak a kivizsgálással.

Annak ellenére, hogy a rendezvény teljesen békés volt és a jelenlévők teljes fegyelemben hallgatták a szónokokat, a rendőrség nagy erőkkel biztosította a helyszínt.

magyarhajnal.com

Hozzászólások

hozzászólás

Videó: a MALÉV gép lelövésére emlékeztek" data-url="https://magyarhajnal.com/video-a-malev-gep-lelovesere-emlekeztek-2/" data-count="vertical" data-lang="en">Tweet








.

Legutóbbi híreink: