Vona alig 98.8%-ot kapott
Felháborító, hogy csak ennyit! A pártkongresszus óriási meglepetésre Vona Gábort jelölte miniszterelnök-jelöltnek az alternatívát megjelenítő Vona Gáborral szemben. Listavezetőnek pedig, nem hiszik el, de Vona Gábort!
Nem várt izgalmakat hozott, hogy a küldöttek hihetetlen módon, egy jelöltből újraválasztották Szabó Szaszi Gábort is (most éppen választmányi elnöknek), aki elárulta, Kovács Dávid csak fantomelnök volt, valójában ő irányított. Nahát, sose gondoltuk volna. Vona Gabi miniszterelnök-jelölt viszont biztosan nem stróman, áh, dehogy.
A ‘szélsőségesek’ százaitól Csani miatt megvált PÁRT fantasztikus összejövetele további lélekemelő érdekességgel szolgált: Pongrátz Gergely éremmel tüntették ki a Mészáros “gigahazafi” Istvánt, az Új Magyar Gárda főkapitányát. Hogy a rendőrséggel működött együtt saját gárdistái ellenében, az nem bűn, hiszen a Jobbik a rend pártja, a rend-őrség meg, ugye, érthető, be se kell fejezni a gondolatmenetet. Biztos, hogy Gergely bácsi nem forog a sírjában.
Balczó Zoli briliáns beszédében elismerte a ‘holokauszt’ áldozatainak fájdalmát, bizonyítva ezzel is a párt szalonképes, kormányképes, nemzetközileg elfogadható, mérsékelt arculatát, amelyet nemrégiben a mérsékelten cionista origo hasábjain hirdettek meg.
Tudósítónk szerint a rendezvényen ennek megfelelően szélsőségeseket, megosztókat nem lehetett látni. Leszámítva azt az 1,2%-nyi titkos szavazás mögé bújó bomlasztó küldöttet, akik nem támogatták Gáborék újabb szerződéshosszabbítását. Még szerencse, hogy Sneider Tamás, az ultramérsékelt szárny vezetője e szélsőségesek levadászását ígérte kérdésünkre adott válaszában.
Minden szép volt, minden jó volt, mint mindig.
magyarhajnal.com
Hozzászólások
hozzászólás